Kanser Tarama Merkezi
Checkup Merkezi
Üroloji Merkezi
Obezite Merkezi

» Ortopedi ve Travmatoloji

» Bölüm DoktorlarımızOrtopedi ve Travmatoloji, insanların doğuştan veya  sonradan, travma (çarpma, darbe) veya başka sebeplerle kas ve iskelet  sisteminde oluşan veya gelişen anomali, yaralanmalar, şekil ve doku  bozuklukları ile hastalıkların tıbbi, cerrahi ve ortezlerle tedavisini  yapan bir uzmanlık dalıdır.

İnsan kas ve iskelet sisteminin boyun, sırt, göğüs kafesi, bel pelvis  (leğen kemeği) tüm eklemler, üst ve alt extremitelerdeki (kol, önkol,  el, uyluk, bacak ve ayak) hastalık, anomali, anormallik (şekil ve yapı  bozuklukları) Ortopedi ve Travmatoloji bilim dalının tedavi alanına  girer.

Hastanemizde; kalça, diz protezleri, ARTROSKOPİK omuz, diz (ön- arka  çapraz bağ, menisküs yırtıkları, yan bağ ameliyatları, el mikrocerrahi  ameliyatları (parmak amputasyonları, tendon yaralanmaları v.s.) her  türlü kırık ve çıkık ameliyatları yapılmaktadır.

Son Güncelleme:


Denizli Özel Mediklinik Hastanesi, bir Pamukkale Özel Hastanesi San. ve Tic. Ltd.Şti. kuruluşudur. Sırakapılar Mah. Prof. Dr. Nusret H. Fişek Sk. No: 11 Denizli