Kanser Tarama Merkezi
Checkup Merkezi
Üroloji Merkezi
Obezite Merkezi

Acil Sağlık Hizmetleri
» Acil Servis
Acil Servis

Özel Mediklinik Hastanesi Acil Servis bölümü yılın her günü 24 saat deneyimli ve dinamik bir kadro ile Tedavi ertelenmez prensibinden hareket ederek çalışmaktadır. Acil tip konusunda uzman hekimimiz, hastaya gerekli müdahale ve girişimlerde bulunduktan sonra, diğer branş hekimleri ile konsültasyon gerçekleştirmekte ve aciliyetine göre hastayı ilgili branş uzmanına yönlendirmektedir.

Modern tıbbi cihazlar ile donatılmış olan acil serviste, müşahede odalarında, hastaların ilk tedavi ve gözlemleri yapılmaktadır. Ayrıca girişim odaları ve diğer teknik donanımlı odalarda ilk müdahaleler ve tetkikler zaman kaybetmeden yapılabilmektedir.

Her yaş grubundaki hasta, acil servisimizden hizmet alabilir. Gündüz hastanede mevcut tüm branşlar tarafından desteklenen acil servis, gece de biyokimya ve mikrobiyoloji laboratuarı, radyoloji birimlerinin nöbet tutmaları, anestezi, dahiliye. genel cerrahi, kadın hastalıkları ve doğum, üroloji uzmanlarının’ da İCAP’ ları ile desteklenmektedir.

Hastanemizde 24 saat boyunca radyoloji desteği ile görüntüleme ve laboratuar testleri gerçekleştirilebilmektedir. Bu tür testleri gece dahil yapılabilmesi erken teşhiste acil hekimine büyük kolaylıkla getirmekte hastalar için yaşam kurtarıcı özellik sağlamaktadır.

Ambulans servisi hem hasta nakli hem de hastane öncesi tıbbi bakım birimi olarak görev yapmaktadır. Acil servis bölümümüz ambulans hizmetini taşıyıcı, hemşire ve gerektiğinde doktor eşliğinde, 24 saat şehir içi ve şehir dışı hasta transferi, modem tıbbi gereçlerle donatılmış ambulansımız ile gerçekleştirmektedir.

§  24 saat acil muayene

§  24 saat laboratuvar

§  24 saat müdahale

§  24 saat anestezi ve reanimasyon

§  24 saat dahiliye

§  24 saat genel cerrahi

§  24 saat Ortopedi ve Travmatoloji

§  24 saat kadın hastalıkları ve doğum

§  24 saat doğum

§  24 saat üroloji

§  24 saat yoğun bakım

A) Erişkin Yoğun Bakım

§  Dahiliye yoğun bakım

§  Cerrahi yoğun bakım

B) Yenidoğan Yoğun Bakım

§  1.5 Tesla MR

§  24 saat Radyoloji

§  Bilgisayarlı tomografi

§  Direk radyolojik incelemeler

§  Röntgen çekimleri

§  Doppler

§  USG

§  Mamografi

§  24 saat acil ambulans


Acil Servis telefonlarımız 0 258 242 11 36 ve 0 258 242 11  37'dir.


Son Güncelleme: 02.08.2014


Denizli Özel Mediklinik Hastanesi, bir Pamukkale Özel Hastanesi San. ve Tic. Ltd.Şti. kuruluşudur. Sırakapılar Mah. Prof. Dr. Nusret H. Fişek Sk. No: 11 Denizli